KOŁA I ORGANIZACJE

ul. Sandomierska 26A
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

(41) 247 90 45
gim5.ostrowiec-sw@wp.pl

KOŁA I ORGANIZACJE

WYKAZ KÓŁ ZAINTERESOWAŃ:

1. KOŁA ZAINTERESOWAŃ prowadzone w roku szkolnym 2017/2018:

1.1. Koło biologiczne - opiekun mgr Beata Kiljańska

1.2. Koło chemiczne - opiekun mgr Anna Świerczyńska

1.3. Koło matematyczne dla klas: IIA, IIIA, IIIB- mgr Anna Świerczyńska

1.4. Koło liturgiczne - ks. Bronisław Jaworski

1.5. Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne ,,Wędrowcy na 5" - opiekun mgr Grażyna Połetek

1.6. Chór szkolny - mgr Ewa Gawron

1.7. ZUMBA - mgr Ewa Gawron

 

2. Dodatkowe godziny dla trzecioklasistów (prowadzone społecznie przez nauczycieli):

2.1. Dodatkowa godzina chemii dla klas: IIIA, IIIB - mgr Anna Świerczyńska

2.2. Dodatkowa godzina matematyki dla klas: IIIA, IIIB - mgr Anna Świerczyńska

2.3. Dodatkowa godzina geografii dla klas: IIIA, IIIB - mgr Grażyna Połetek

2.4. Dodatkowa godzina z jęz. hiszpańskiego dla klas: IIIA, IIIB - mgr Beata Glebowicz

 

3. Zespoły dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów klas II - III:

3.1. Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z biologii - mgr Beata Kiljańska

3.2. Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z fizyki - mgr Agnieszka Koper

3.3. Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z historii - mgr Piotr Kiljański

3.4. Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z matematyki kl. IIB - mgr Katarzyna Rola

3.5. Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z języka polskiego kl. IIA, IIB- mgr Renata Szlezyngier

3.6. Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z języka polskiego kl. IIIA, IIIB- mgr Renata Szlezyngier

3.7. Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z matematyki kl. IIA - mgr Anna Świerczyńska

3.8. Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z matematyki kl. IIIA, IIIB - mgr Anna Świerczyńska

3.9. Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z chemii kl. IIA, IIB - mgr Anna Świerczyńska

3.10. Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z chemii kl. IIIA, IIIB - mgr Anna Świerczyńska

 

WYKAZ ORGANIZACJI SZKOLNYCH W PG5:

2. ORGANIZACJE SZKOLNE prowadzone w roku szkolnym 2017/2018:

2.1. Drużyna Harcerska - opiekun mgr Grażyna Połetek

2.2. Spółdzielnia Uczniowska ,,Rozwój" - opiekun mgr Grażyna Połetek